Feb. 9, 2019

Naujas kūrinys, kurį užsakė mama savo mylimai dukrytei Emilijai. Kiekviena lėlytės detalė atkartoja Emilijos išvaizdą ir charakterį, todėl ji tokia padūkusi ir berniukiška! Na, o meškutis yra tarsi priminimas apie tas ypatingas vaikystės akimirkas, į kurias taip gera sugrįžti mintimis. Kartais tikroms princesėms nereikia pūstų sijonų. Tik švytinčių akių ir nepakeičiamų sportinių batelių.

Dec. 12, 2018

Šiame niekados nesustojančiam pasauly labai lengva pamesti save ir savo buvimo prasmę. Rodos, akimirką esi prisisotinęs gyvenimo, o kitą minutę tavoji prasmė kažkur prasmenga. Ir tuose vakaruose labai svarbu išvysti savąją aušrą. Jūs, ištikimi draugai, tapote manoji. Net apsiniaukusiomis dienomis Jūsų pasitikėjimas mano kūryba įkvepia mane žengti į priekį ir siekti naujų aukštumų. Tad tariu Jums AČIŪ. Už šilumą, už švelnias akis ir gražius žodžius. Už juoką, už drąsą, už norą teikti šviesą kitiems. Jūs - manoji aušra, kuri nušviečia net žvarbiausias gilumas. 
Su meile
MiniMe

Nov. 14, 2018

Kiekviena mergaitė yra tarsi maža princesė, kuri svajoja apie stebuklingus vienaragius, magiškas burtų lazdeles ar šokoladines trobeles miško pakrašty. O kartais tos svajonės būna ir kur kas žemiškesnės - apie ypatingą lėlę, kuri būtų tarsi maža princesės kopija. Būtent tokios yra MiniMe lėlės - subtilios ir iki mažiausių detalių apgalvotos mažosios mergaičių draugės.

Dec. 2, 2017

Jaukių Kalėdų su MiniMe...

Jun. 15, 2017

 

It is a big pleasure that you have noticed my work 😊. Every compliment gives me courage and strength to move forward, to uphold this job and create more dolls.

All dolls is made with love by me,one stitch at a time.

You can order doll and i will create special for you.